НАВІСНІ ВЕНТИЛЬОВАНІ ФАСАДИ

17035374_1464012623629775_2121084396_n

Фасадні касети

Алюмінієві композитні панелі

Фасадні ромби

Утеплення фасадів будинків

Металевий сайдинг

Фасадні панелі

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер

У сучасному будівництві все більшої популярності набирають вентильовані фасадні системи. У теперішніх реаліях зовнішній вигляд фасадів будівель повинен вирішувати багато задач, серед яких облаштування привабливого екстер’єру і захист огороджувальних конструкцій від шкідливих механічних і погодних впливів.

Так звані, «мокрі фасади» (штукатурка, короїд і т.ін.), частково, здатні справитись із цими завданнями, але якщо вам потрібна більш функціональна, довговічна і ергономічна обробка, то варто звернути увагу на вентильовані фасадні системи.

ВФС складається з металевого каркасу, який встановлюється на стіни за допомогою спеціальних кріплень, шару утеплювача і декоративних огороджувальних конструкцій. Система кріплення ВФС являє собою несучі профілі, закріплені на стіні за допомогою спеціальних кронштейнів. Ними регулюється відстань між стіною і направляючими. Це дозволяє виправити кривизну, завалювання або дефекти стін, що утворились при зведенні будівлі.

Несучі профілі ВФС кріпляться на стіні фасаду дюбелями або анкерними болтами. ВФС дозволяють використовувати різноманітні термоізоляційні матеріали. Утеплювач ізолюють спеціальною захисною плівкою, яка огороджує його від атмосферної вологи і потоків повітря.

Наша компанія випускає широкий спектр облицювальних елементів, здатних задовольнити будь-які Ваші побажання.

1) Звернення в компанію

У своїй роботі з клієнтами ми прагнемо досягти максимального ступеня комфорту і продуктивності від першого дзвінка до завершення монтажу вентильованих фасадних систем (ВФС). Тому ми пропонуємо нашим клієнтам вибрати найбільш зручний для них варіант встановлення початкового контакту.

Це може бути прямий дзвінок чи письмове звернення до профільного спеціаліста із розділу «Контакти», заповнення форми «Технічного завдання на реконструкцію існуючого фасаду будівлі» або «Технічного завдання на проектування огороджувальних конструкцій будівлі, що зводиться» із наданням контактної інформації.

2) Технічна консультація.
Після встановлення першого контакту з вами зв’яжеться спеціаліст для уточнення всіх необхідних даних для попереднього розрахунку Вашого фасаду будівлі. Це може бути інформація про майбутнє місце будівництва, призначення будівлі, геометрію фасаду, матеріал і товщину стін, тип ВФС, бажаних строках завершення монтажу і т.д.

За необхідності, наш спеціаліст може додатково провести коротку презентацію компанії, надати дані про схожі на Ваш реалізовані проекти і додаткову технічну інформацію. Можливий виїзд наших спеціалістів на об’єкт Замовника для здійснення необхідних замірів і технічної консультації як при новому будівництві, так і при реконструкції існуючих фасадів будівель.

Також наші спеціалісти можуть надати Вам візуалізацію фасаду будівлі для узгодження всіх нюансів Вашого проекту.

3) Передпроектна комерційна пропозиція
Після проведення технічних консультацій складається технічне завдання на проектування ВФС. На основі отриманих даних формується попередня комерційна пропозиція, яка буде містити в собі всю необхідну інформацію про кількість і вартість усіх узгоджених елементів ВФС + всі необхідні монтажні схеми з описом «пирога» (від дюбеля до лицевої панелі). На даному етапі використовуються приблизні розміри фасаду – проектні дані або розміри, надані замовником.

4) Проектування
Використання сучасних програмних комплексів дозволяє виконувати проектні роботи високої складності якісно, недорого і найкоротші строки.

На основі Технічного завдання на проектування складається договір, де відображаються строки і вартість об’єму матеріалів, потрібних замовнику.

На даному етапі можливі коригування, зміни і узгодження на будь якій стадії проекту. Також проводиться попередня виробнича підготовка із врахуванням технологічних можливостей виробництва і монтажних робіт. Далі наші інженери-проектувальники виїжджають на об’єкт і здійснюють кінцеві заміри для точного розрахунку об’єму фасадних елементів.

5) Монтаж несучих і огороджувальних конструкцій

Монтаж ВФС може здійснюватись як силами монтажних підрозділів Замовника, так і нашими бригадами, які укомплектовані усіма необхідними інструментами і устаткуванням. Технологія ВФС дозволяє проводити роботи з монтажу практично цілий рік, виключаючи періоди екстремально низьких температур і прямих опадів.

 При необхідності забезпечення стислих термінів монтажних робіт наша компанія, за погодженням із Замовником, може залучати субпідрядні організації за умови дотримання ними всіх будівельних норм і правил.