ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРІВ

Ми живемо в час, коли дизайн навколишнього нас середовища – квартири, офісу, кафе на розі сусіднього будинку, котеджу, готелю – вже не просто вміння красиво розставити предмети в просторі, а ціла наука, яка розвивається з кожним днем.
Дизайн інтер’єру – це невід’ємна частина ремонту, це ціла система заходів, яка спрямована на облаштування простору будь-якого призначення. Це трудомісткий процес, так як створення проекту приміщення, включає в себе масу етапів:

Вивчення планування приміщення

Підбір відповідних матеріалів обробки підлоги, стін, стелі

Вибір колірних рішень

Комфортне розташування джерел світла

Вибір віконних рам і дверей

Меблювання та вибір елементів декору

Грамотний фахівець здатний перетворити все розмаїття кольорів, матеріалів і предметів в єдину картину, де людині не будуть кидатися в очі «гострі кути». Наші фахівці допоможуть вам створити продуманий і унікальний проект. Ми створюємо красиві і функціональні інтер’єри для комфортного життя і роботи. Наша мета – втілити Ваші мрії в проекті інтер’ру.

Проект інтер’єру

Зазвичай виконується в два етапи: ескіз, де опрацьовуються основні планувальні, функціональні, колірні, об’ємно просторові, інженерні рішення (інженерні рішення: освітлення, розміщення і прив’язка обладнання, адаптація опалення, вентиляції та ін.) та робочий проект, де прийняті на етапі ескізу рішення опрацьовуються і деталізуються, а також готується документація для проведення робіт і придбання обладнання. За бажанням замовника може також здійснюватися третій етап – нагляд, в рамках якого проводиться контроль виконання проекту, його уточнення та коригування. Головними своєю перевагою ми вважаємо – здатність працювати в різних стилях і напрямках. Наші фахівці вміло поєднують і використовують різні стильові напрями. Ми не сумніваємося, що можемо задовольнити смаки навіть найвибагливішого замовника, так як у нас достатній досвід не тільки в проектуванні і візуалізації, а й в реалізації проектів, де потрібна професійна організація всіх процесів і контроль над об’єктом. На своїх об’єктах ми виконуємо взаємодію між усіма підрядними організаціями, залучаючи тільки кращих, перевірених фахівців.

У нас ви можете замовити дизайн інтер’єру будь-якого житлового приміщення:

КВАРТИРИ

БУДИНКИ

ДУПЛЕКС

ТАУНХАУС ТА КОТЕДЖ

Крім цього створимо дизайн для будь-якого комерційного об’єкту:

ОФІСУ

МАГАЗИНУ

РЕСТОРАНУ

КАФЕ ТА БАРУ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

У нашій команді працюють тільки найкращі архітектори, дизайнери інтер'єру, інженери-конструктори.

Виконуємо всі необхідні розділи, які вимагають вузької спеціалізації: вентиляція, розрахунок опалення, водопостачання, каналізація.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте повний комплекс послуг, повний супровід до здачі «під ключ».

Працюємо тільки з кращими і перевіреними постачальниками.

Прозорість у взаємовідносинах - пропонуємо різні цінові варіанти. Розробляємо проекти згідно бюджету.

Стежимо за новинками і трендами в світі дизайну і архітектури.