ФАСАДНІ РОМБИ

Якщо ви хочете вдихнути у фасад вашого будинку нове життя і виділити його із загальної маси стилем «Hi-Tech», то фасадні ромби – це саме те, що вам потрібно.

Принциповою відмінністю фасадних ромбів від інших вентильованих фасадів є те, що на стандартний «пиріг» (кронштейни, утеплювач, вітробар’єр, несучий профіль) монтуються листи OSB, на яких розкладаються ромби.

Ромби можуть бути різноманітних форм і розмірів, із різною розкладкою елементів.

Монтаж потрібно починати із встановлення стартової планки. Далі за допомогою кляймерів монтуються стартові ромби, на які встановлюються основні.

Призначення і область застосування

Система «Термастіл» призначена для фасадної обробки і теплоізоляції зовнішніх стін у відповідності до ДБН В.2.6-31:2006 і ДБН В.1.2-10-2008.

Систему рекомендовано застосовувати для будівництва і реконструкції будинків з несучими конструкціями зовнішніх стін із повнотілої цегли або бетону класу В15 і вище.

Конструктивне рішення системи

Вентильована фасадна система – це багатошарова конструкція, яка кріпиться на несучі конструкції зовнішньої стіни і складається із несучого каркасу, шару негорючого мінераловатного утеплювача, покритого гідроізоляційною вітрозахисною мембраною та облицювального шару. Поміж шарами утеплювача і облицювання робиться вентильований повітряний проміжок, за допомогою якого волога, яка накопичується в утеплювачі, може ефективно видалятися.

Можливе використання системи «Термастіл» лише для фасадної обробки будівель. В такому разі шар утеплювача відсутній.

Несучий каркас системи «Термастіл» містить кронштейни і вертикальний несучий профіль («П»-подібна планка).

Кронштейни кріплять до стіни анкерними дюбелями через термоізоляційне прокладку, а потім до їхніх вільних кінців приєднують вертикальний профіль за допомогою сталевих заклепок st/st або саморізів, і тоді до нього кріплять елементи фасадного облицювання будівлі.

 Кронштейни функціонально і метрично робляться несучими і фіксуючими (опорними).
Несучі сприймають вертикальні і горизонтальні навантаження, фіксуючі – лише горизонтальні. Вузол кріплення несучих кронштейнів складається із двох однакових кронштейнів. Опорні кронштейни встановлюються у «шахматному» порядку із кроком приблизно 0,7м. 

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер