КОМПЛЕКС ЗАГАЛЬНОБУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ

Сучасні підходи до будівництва будь-яких будівель та споруд складаються з виконання великого комплексу робіт й заходів на різних етапах будівництва.

 

Весь спектр таких робіт прийнято називати загальнобудівельні роботи. Вони включають в себе підготовчі та земляні роботи, конструктив будівлі, ізоляційні та оздоблювальні роботи, а також благоустрій території.

 

Такий комплексний підхід забезпечує замовнику значну економію коштів, в порівнянні з виконанням усіх цих завдань різними виконавцями, високий рівень комунікації на різних етапах робіт й своєчасний контроль якості.

 

Підготовчі роботи спрямовані на підготовку самого будівельного майданчика, забезпечення тимчасовими комунікаціями (вода, електропостачання) й під’їзними шляхами для вантажної техніки та будівельного транспорту.

Obshhestroitelnye-raboty

На цьому етапі проводиться геодезична розмітка, зонування майданчика на сектора відповідно до планів будівництва, виконується розчищення території, монтується огорожа, зводяться тимчасові споруди (склади, побутові та інші приміщення).

 

Земляні роботи безпосередньо впливають на стійкість й надійність всієї споруди, тому що містять у собі не тільки переміщення великих обсягів ґрунту, риття котлованів та траншей, а ще й ущільнення ґрунту.

 

Конструктив будівлі й споруди – це роботи по зведенню фундаменту, стін будівлі та його покрівлі. Фундамент може бути виконаний з використанням різних технологій. Це можуть бути готові залізобетонні блоки, заливка монолітної плити, заливка будівельного розчину в опалубку, кам’яно-кладкове будівництво, а також облаштування пальового фундаменту.

kreator-stroy12

По завершенню фундаментних робіт, виконується зведення стін відповідно до плану споруди. Стіни можуть бути виконані як з цегли, каменю, газобетону, залізобетонних конструкцій, так й з використанням технологій монтажу швидкомонтованих будівель та застосуванням готових металоконструкцій.

 

Улаштування покрівель є завершенням цього етапу будівництва. Спочатку встановлюються опори для покрівлі, потім монтується матеріал покрівельного покриття. Це може бути рулонне покриття, металеві листи, композитна або натуральна черепиця, в залежності від проекту будівлі.

 

Ізоляційні роботи в форматі загальнобудівельних робіт передбачають три напрямки – це гідроізоляція, теплоізоляція та звукоізоляція.

 

Якісне проведення цих видів робіт дозволить захистити фундамент, стіни та покрівлю будівлі від проникнення вологи, підвищити енергозберігаючі характеристики будівлі (зберегти тепло взимку й комфортну температуру влітку), а також позбавить будинок від шумів із зовнішнього середовища.

Оздоблювальні роботи – це один із завершальних етапів будь-якого будівництва. Вони включають монтаж міжкімнатних перегородок, штукатурку різних видів, плиткові роботи, шпаклівку, установку віконних і дверних систем, настил підлогового покриття, монтаж і установку гіпсокартонних систем, кладку керамічних і штучних каменів, облицювання фасаду та ін.

 

Виконання оздоблювальних робіт вимагає високого рівня майстерності й професіоналізму.

 

Благоустрій території – це невід’ємна частина загальнобудівельних робіт, які передбачають очищення території від будівельного сміття, асфальтування прилеглих до будівлі доріг та майданчиків, укладання плитки на тротуари, монтаж бордюрів, розбивку й облаштування квітників, газонів, малих архітектурних форм та інші види робіт.

 

Мета даного комплексу робіт не тільки облагородити територію, але й привести її у відповідність до санітарно-гігієнічних норм.

Наша будівельна компанія має в своєму розпорядженні багаторічний досвід виконання всього комплексу загальнобудівельних робіт, який був отриманий при зведенні об'єктів різного призначення. Неодноразово виступаючи генеральним підрядником, ми завжди вкладалися в обумовлені терміни здачі об'єкта.

Lavina-kreator
magelan-kreator
alad-kreator
lvov-hot-kreator
pivduma-kreator
obuhovbd-kreator
upb-kreator
dksivankov-kreator

Завдяки постійній наявності об'єктів будівництва, наші фахівці підтримують свої навички на високому професійному рівні та виконують свою роботу якісно й сумлінно.