БУДІВЛІ З МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ (ШМБ)

Технологія будівництва БМЗ грунтується на використанні сталевого каркаса в якості основи, до якого прикріплені елементи огороджувальних конструкцій. При виготовленні каркаса будівлі використовуються зварні двотаврові балки і колони.
У класичному вигляді каркас складається з набору поперечних рам, пов’язаних між собою горизонтальними і вертикальними зв’язками і прогонами покрівлі.

У торцях будівлі встановлені фахверкові колони або стійки.

АНГАРИ

Ангар – багатофункціональний тип будівель, що легко монтуються, який користується великим попитом. Ангари можна використовувати в наступним чином:

 • Склади та складські приміщення
 • Зерносховища
 • Корівники
 • Автосервіси
 • Автомийки, гаражі
 • Офісні будівлі
 • Торгові центри
 • Виробничі приміщення

Ангари останнім часом стали вигідною альтернативою традиційним будівлям із залізобетону. Вони не вимагають масивних фундаментів, коштують значно дешевше, зводяться в більш короткі строки, відрізняються простотою монтажу, більш стійкі до дії навколишнього середовища, мають необхідний запас міцності і виглядають естетично. Крім того, витрати на опалення таких будинків нижчі, ніж для споруд з бетону.

Будівництво ангарів

Будівельна Компанія «КРЕАТОР» має багаторічний досвід у зведенні будинків з металоконструкцій. Перевагою роботи з нашою компанією є швидкість виконання будівництва ангара, якісні металоконструкції, професійні робітники з великим досвідом проведення даних робіт.
Виробництво ангарів йде в кілька етапів:

– вирівнювання майданчика під будівництво ангару і облаштування фундаменту (фундамент із залізобетонних блоків або асфальтування по всій площі).
– виробництво і монтаж основних несучих елементів (опор) металоконструкцій
– обшивка, утеплення, підводка електроживлення та ін. (В залежності від побажань Замовника)

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ШМБ)

1

Будинки й споруди сільськогосподарського призначення, в основній своїй масі, мають велику схожість, але можуть відрізнятися за своїми функціональними, технологічним і геометричними характеристиками, мати різні об’ємно-планувальні рішення. Як правило, вони будуються одноповерховими і не оснащуються крановим устаткуванням.

За призначенням будівлі та споруди сільськогосподарського призначення можна умовно поділити на кілька основних типів:

 • Тваринницькі – призначені для утримання великої рогатої худоби (корівники, телятники, відгодівельні для молодняка), свинокомплекси і свиноферми, стайні і конеферми, кошари, крільчатники.
 • Птахівницькі – птахоферми і птахофабрики, інкубаторії для виведення, вигодовування курчат, качині ферми, індичники і т.д.
 • Складські будівлі – призначені для зберігання різної сільськогосподарської продукції, зерносховища, овочесховища, морозильники, склади насіння, елеватори.
 • Допоміжні – ветеринарні лабораторії, ізолятори і карантини, ветеринарно-санітарні об’єкти, для ремонту і обслуговування сільськогосподарської техніки, гаражі, майстерні.
 • Будинки для переробки та обробки сільськогосподарської продукції – комбікормові заводи, зерносушильні комплекси, овочесушарки, пункти обробки молока.

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ ПРОМИСЛОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ШМБ)

203

Будинки промислового призначення – це будівлі, в яких в період робочого часу співробітники підприємства здійснюють свою трудову діяльність, встановлено технологічне обладнання, знаходяться товарно-матеріальні цінності.

Залежно від тієї галузі, в якій використовуються промислові будівлі їх можна розділити таким чином:

 • Виробничі – будівлі, в яких відбувається випуск готової продукції, деталей, напівфабрикатів (заводські цехи, ремонтні та механоскладальні цехи, ткацькі, ливарні, штампувальні тощо)
 • Енергетичні – задіяні в енергетичній галузі (котельні, трансформаторні, підстанції тощо)
 • Транспортно-складські – склади готової продукції, майстерні, гаражі і. т.д.
 • Допоміжні – до них відносять адміністративно-побутові споруди, медпункти, прохідні, столові і т.д.

Розміри і конфігурація промислових швидкомонтованих будівель можуть бути самими різними і безпосередньо залежати від виду діяльності підприємства, а також від внутрішніх технологічних процесів.
Промислові будівлі прийнято поділяти на чотири групи. До першої групи будівель пред’являються найвищі вимоги в плані експлуатаційних
властивостей, довговічності, рівня вогневого захисту та інших характеристик. До четвертої групи відповідно вимоги мінімальні.

За архітектурно-конструктивними ознаками промислові БМЗ можна розділити на одноповерхові, багатоповерхові та будівлі зі змішаною поверховістю.

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ ОФІСНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ШМБ)

03122013766

В останні роки будівництво офісних будівель і ділових центрів з використанням технології БМЗ стало дуже вигідним капіталовкладенням.

В першу чергу потенційних інвесторів приваблюють стислі строки будівництва, економічність, порівняно швидка окупність і можливість побудувати будинок, який органічно впишеться в будь-який ландшафт і буде вигідно виділятися з навколишньої забудови.

Оскільки каркаси таких будівель проектуються з мінімальною кількістю колон всередині, це дає можливість використання внутрішнього простору з максимальною користю для клієнтів.

Також розвиток сучасних фасадних систем і енергозберігаючих технологій дозволяють до мінімуму скоротити експлуатаційні витрати на утримання такої будівлі.

У таких центрах можуть компактно розташовуватися торгово-розважальні, навчальні заклади, фітнес -клуби, магазини, ресторани і кафе.

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ СПОРТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ШМБ)

21740108_1528488287211778_2105759228852629880_n

Будинки й споруди спортивного призначення – це окремі будівлі або цілі комплекси будівель, які призначені для занять спортом, навчально-тренувальних занять, проведення змагань та спортивних зборів.

Зведення будівель такого роду вимагає особливого підходу до проектування і проведення робіт, так як повинні бути враховані маса вимог і побажань до зручності і безпеки людей, що знаходяться всередині.

Ці вимоги включають в себе можливість проведення спортивних і розважальних заходів, концертів. Враховуються питання, пов’язані з опаленням і кондиціонуванням, основним і аварійним освітленням, роздягальнями та душовими, зручностями для інвалідів, наявністю зон для преси, коментаторів, адміністрації і технічного персоналу, пунктів надання першої допомоги та пунктів громадського харчування.

До будівель спортивного призначення можна віднести спортивні зали, комплекси і арени, криті басейни, стадіони, корти, фітнес – зали і т.д.

ШВИДКОМОНТОВАНІ БУДІВЛІ ТОРГОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ШМБ)

Швидкомонтовані будівлі у сфері торгового будівництва зарекомендували себе як одна з кращих технологій.

Вона дозволяє будувати магазини і торгові комплекси з мінімальним періодом окупності без компромісів в плані дизайну, якості і продуманості проекту.

А стабільно висока якість при розумній ціні не залишає шансів іншим видам будівництва. Вони просто не здатні конкурувати в даному сегменті ринку.

Всі зусилля нашої компанії націлені на якнайшвидше повернення інвестицій клієнта і максимальній фінансовій віддачі від кожного квадратного метра торгової площі.

Також необхідно пам’ятати і про такий важливий в торгівлі аспект, як парковка.

Принцип «немає парковки – немає торгівлі» актуальний як для великих міст, так і для невеликих районних центрів.

Як вирішення проблеми можуть бути запропоновані різні варіанти – від підземних паркінгів до новітніх автоматичних систем паркінгу без участі водія.