Ромби покрівельні 

Різновид матеріалу для покрівлі, виготовленого з оцинкованої сталі з полімерним/матполімерним покриттям із міді, алюмінію, алюмоцинку. Ромби надають особливого шарму, створюють ексклюзивність, унікальність покрівлі, зважаючи на свою мізерну розповсюдженість на території країн СНД.

Ромби покрівельні (луска) – при якісному монтажі, збільшують строк безпроблемної експлуатації покрівлі в кілька разів, відомі випадки експлуатації таких покрівель протягом декількох століть. Технологія укладання ромбів, а так само правильне облаштування підпокрівельного «пирога» забезпечують найвищий рівень провітрювання покрівлі.

Ромби застосовується для будь-яких, самих складних, неправильних, хитромудрих форм покрівлі: навіть таких як кругла, куполоподібна, «цибулина», дах з контрнахилом.

Часто ромби застосовуються при будівництві та реставрації церков, соборів, костьолів і т.д., так само в індивідуальній забудові, при зведенні будинків і котеджів.

Ромби мають ряд переваг:

• Це покрівельний матеріал, який не має наскрізних отворів, а кріпиться за допомогою прихованих кріпильних елементів.

• Простота укладання.

• Ромби візуально компенсують перепади поверхні «верхньої» частини покрівельного пирога, згладжують нерівності кутів. Це актуально при реставраціях будівель.

• При використанні у виробництві ромбів оцинкованої сталі з поліестеровим/матполіестеровим покриттям, матеріал стає стійким до корозійних процесів, несприятливих погодних явищ.

• Вибір колірних рішень палітри RAL при виробництві ромбів дає можливість придати будь-якому будинку унікальний вигляд.

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер