Металочерепиця

Металочерепиця – це тонкий лист металу, з якого методом холодного штампування виготовляють панелі, що імітують своєю формою різні види черепиці. Наша компанія виробляє і реалізує 3 найпопулярніші різновиди металочерепиці:

– «Тревізо» (скандинавський стиль)

– «Антіб»  (середземноморський стиль)

«Venecja»

Металочерепиця використовується як універсальна покрівельна панель при зведенні заміських комплексів, житлових малоповерхових будинків, котеджів, кемпінгів і особняків, торговельних і спортивних споруд у всіх кліматичних зонах. Єдине обмеження це те, що кут скату даху повинен бути більше 12 градусів.

Купивши металочерепицю у компанії «Термастіл», Ви отримаєте панелі певної довжини, які підходять для Вашої покрівлі, базуючись на монтажних розкладках, прорахованих нашими фахівцями. Покрівельники, маючи на руках цю розкладку по панелям металочерепиці легко і оперативно здійснять монтаж покрівлі будь-якого рівня складності. Подібно профнастилу, металочерепиця може монтуватися на будь-яку обрешітку (дерево, метал). При реконструкції покрівлі існуючої будівлі немає необхідності демонтувати старий руберойд або старі гладкі металеві листи.

Металочерепиця легко вдихне нове життя в стару покрівлю і придасть стильний та ефектний вигляд будівлі вцілому. Монтаж нашої металочерепиці полегшується наявністю різних добірних елементів (коники, вітрозахист, снігозатримувачі, штробні фартухи і т.п.), які поставляються разом з листами металочерепиці на Ваш об’єкт.

Переваги «Антіб», «Тревізо» і «Venecja»:

  • – яскравий, що запам’ятовується зовнішній вигляд і стиль
  • – великий вибір кольорової гами та фактури полімерних покриттів
  • – легкість і висока швидкість укладання
  • – механічна і корозійна стійкість матеріалу до несприятливих умов зовнішнього середовища
  • – екологічність та пожежобезпечність
  • – в залежності від виду полімерного покриття, можливість роботи з матеріалом при від’ємних температурах.

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер