Фальцева покрівля

Фальцева покрівля – це один з найдавніших і в той же час надійних, якісних і прогресивних видів покрівлі з металу, ця технологія гарантує ідеальну герметизацію покрівлі.

Технологія кріплення і укладання фальцевої картини гарантує унеможливлення протікання і відсутність наскрізних отворів покрівельного матеріалу. 

Фалець

Фалець з мікрорібером

Фальцевий замок являє собою поєднання двох картин по всій довжині, загорнутих кілька разів, в ребрі, або стоячи (вертикально), або лежачи (горизонтально). У замку немає ніяких клеїв, ніяких ущільнювачів, усі елементи кріплення сховані в замковому «загорнутому» вузлі.

Фальцевий замок завдяки своїй конструкції утворює поздовжнє ребро жорсткості покрівельного матеріалу, крім того він є направляючою для поздовжнього сходу води і снігу, при цьому повністю виключається бічне «неконтрольоване» сходження снігу і води.

Монтаж фальцевої картини можливий на дахах будь-якої форми і складності.

Фальцевий замок буває декількох типів – «лежачий» одинарний і подвійний (горизонтальний), стоячий одинарний і подвійний (вертикальний). Подвійний замок більш надійний, з ним виключається: проникнення води або розходження двох сусідніх картин. Саме тому «Термастіл» виробляє фальцеві картини з подвійним стоячим замком.

Рис.1 Типи з’єднання картин фальцевої покрівлі.

Фальцеві стоячі замки скріплюють металеві картини уздовж скату даху, а лежачі упоперек, цим і пояснюється характерний поздовжній або поперечний малюнок фальцевих покрівель.

Монтується фальцева покрівля на обрешітку, розріджену або суцільну. Щоб не провисали фальцеві картини необхідно витримати крок обрешітки.

В обрешітці найчастіше використовується: брус 50 × 50, дошка 32 × 100. Кріпляться вони від карниза до коника. Багато в чому від монтажу обрешітки залежить якість замкового з’єднання, відповідно і термін експлуатації фальця. Також необхідно укладати антиконденсатну плівку по кроквах, перед монтажем обрешітки.

У розжолобках, по карнизах рекомендовано використовувати обрешітку суцільного типу, шириною 700 мм. Під поперечний шов, фальцевої картини повинна бути покладена дошка шириною від 120 мм. Саме на цій дошці і повинен формуватися поперечний замок лежачий або стоячий.

Так само суцільну дерев’яну обрешітку обов’язково використовувати при монтажі покрівлі з ухилом менше 20 °

При влаштуванні покрівельного пирога, під фальцеву покрівлю обов’язково формується вентиляційний проміжок.

Загинання або закочування замків проводиться безпосередньо на даху. Загинати або закочувати замки покрівлі можна за допомогою ручного спец. інструменту або автоматичного (наприклад: закатна або кромкозагинальна машинка).

Нерухомі клямери використовуються для кріплення фальцевої картини на ухилах не більше 6 метрів, на більшій довжині скатів використовуються плаваючі (ковзаючі) клямери.

 

Переваги фальцевої покрівельної системи

• Мала вага покрівельного матеріалу. Від 3,5 до 7,5 кг вага одного кв.м. Відповідно є можливість використання старої кроквяної системи.

• Сніг і вода не мають контакту з кріпленнями фальцевої картини, так як вони мають прихований тип кріплення і заховані безпосередньо під покрівельним покриттям.

• Цілісність покрівлі. Подвійний стоячий замок надійно з’єднує дві картини і практично виключає його розходження або роз’єднання. Фальцева картина без втрати цілісності компенсує невеликі деформації, можливі в тому числі і за рахунок деформації несучих елементів.

• Економія на матеріалі. Особливо це видно на покрівлях складних конструкцій.

• У системі покрівлі всі добірні елементи кріпляться приховано, не пошкоджуючи картину.

• На гладкій площині картини дощова вода не затримується на даху і швидко сходить вниз.

• Різноманітність кольорів забарвлення.

• Стійкість до корозії, завдяки спеціальному покриттю (фінішний шар Clear).

• Термін служби покрівлі від 25 до 100 років.

Наша компанія пропонує фальцеву покрівлю 2 видів (за формою картини):

– гладка;

– з ребрами жорсткості.

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер