МЕТАЛЕВА ПОКРІВЛЯ

montazh metallicheskoj krovli(1)

Ні для кого не секрет, що дах є таким же важливим елементом будь-якої споруди, як фундамент і стіни.

 

Дах – це верхня частина будівлі, яка складається з утримує конструкції і зовнішньої оболонки – покрівлі.

 

Добротна і якісна покрівля повинна надійно захищати будівлю від атмосферних явищ, перешкоджати проникненню вологи і забезпечувати підтримку мікрокліматичних параметрів.

Крім цього при підборі матеріалу для покрівлі враховується ще ряд параметрів, таких як міцність, надійність, довговічність, пожежостійкість, економічність і зручність монтажу.

 

Завдяки сукупності цих якостей одним з найпоширеніших матеріалів, який використовують при зведенні і заміні дахів є покрівельна сталь з різноманітним профілем штампування.

 

Використання сучасних технологій при виробництві листів металевої покрівлі робить цей матеріал стійким до агресивного впливу зовнішнього середовища, різких змін температур, викривлення і розтріскування.

Металева покрівля - це один з напрямків, в яких працює наша компанія. Досить затребувані на ринку фальцева покрівля, покрівельні ромби, металочерепиця та профнастил.

При монтажі фальцевої покрівлі відсутні наскрізні отвори на покрівельний матеріал. Шов відрізняється високим ступенем герметизації.

 

При використанні покрівельних ромбів забезпечується висока довговічність даху і унікальний неповторний вигляд. Відомі будівлі, в яких ромбовидна покрівля якісно служила по кілька століть.

Металочерепиця представлена найбільш затребуваними різновидами профілю в широкій колірній гамі.

 

Профнастил – широко поширений матеріал для покрівельних і фасадних робіт. Буває трапецеидальной і хвильової форми.

 

Випускається оцинкований і алюмооцинкований лист, а також лист з лакофарбовим покриттям.

 

Для виготовлення металевих покрівельних покриттів використовують технологічне обладнання, яке дозволяє виготовляти металеві листи з високоякісним антикорозійним покриттям, що забезпечує високий показник довговічності.

montazh-krovli-iz-metallocherepicy(1)

пряме постачання покрівельних матеріалів від виробника дозволяє нам запропонувати замовнику прийнятну ціну на металеву покрівлю.

Надійна водостічна система значно збільшить термін експлуатації будівлі.
Вона збереже стіни від потоків некерованої води під час дощу і буде перешкоджати промиванню грунту в області фундаменту.
Ефективно встановлений водостік збирає максимум води стікає з даху і відводить її в дренаж або резервуар для збору і подальшого використання.

 

По-справжньому якісний монтаж металевої покрівлі та водостічної системи можуть виконати тільки досвідчені фахівці.

за роки роботи, ми отримали великий досвід в багатьох успішних проектах, як в сфері монтажу покрівлі, так і зведення житлових будинків, торговельно-розважальних комплексів та спортивно-оздоровчих центрів;
будівель промислового, сільськогосподарського і допоміжного призначення;
парковок, критих майданчиків, парканів та огорож.

Для того щоб покрівля була ефективною і довговічною, необхідно правильно визначити несучі навантаження, врахувати здатність протистояти сильним вітрам, рясних снігопадів і заледеніння.

 

Наші фахівці тривалий час працюють у будівельній сфері і на перший план ставлять запас безпеки, протипожежні вимоги, якість і надійність кріплення, довговічність будівлі.

Наша компанія готова втілити як типовий, так і сміливий проект «під ключ» і це стосується не тільки покрівлі. Повний проект технічної документації, необхідний для її обслуговування допоможе значно збільшити параметр довговічності.

Lavina-kreator
magelan-kreator
alad-kreator
lvov-hot-kreator
pivduma-kreator
obuhovbd-kreator
upb-kreator
dksivankov-kreator

З кожним роком, з’являється все більше будівель і споруд з покрівлею з металу. Це говорить про те, що на будівельному ринку металева покрівля впевнено розширює свій сегмент, витісняючи інші матеріали.

 

Незважаючи на гадану легкість монтажу, краще для цього скористатися послугами фахівців або отримати якісну консультацію дослідної компанії. При правильному облаштуванні металевої покрівлі термін її експлуатації налічує не менше п’ятдесяти років.