ГІД ПО ВАШОМУ ПРОЕКТУ ЛСТК

1. Звернення до компанії

В роботі з клієнтами ми прагнемо створити максимально комфортні умови з моменту знайомства до завершення будівництва. Ви самостійно обираєте будь-який із способів почати тривалу і продуктивну співпрацю, чи то прямим дзвінок, чи то письмовим повідомленням, адресованим фахівцю нашої компанії, чи заповненням форми «Технічне завдання на будівництво ЛСТК» із зазначенням контактної інформації, чи попереднім розрахунком вартості типової промислової будівлі на нашому «Калькуляторі ЛСТК» із заповненням форми зворотного зв'язку.

2. Технічна консультація.

У випадку, якщо даних, зазначених у технічному завданні недостатньо для формування комерційної пропозиції, з Вами зв'яжеться наш фахівець. Уточнення можуть стосуватися передбачуваного місця будівництва, призначення будівлі, технологічних навантажень, результатів геологічних і геодезичних досліджень, бажаного виду зовнішньої і внутрішньої обробки будівлі. Співробітник нашої компанії ознайомить Вас з перевагами будівництва за каркасною технологією, надасть консультацію щодо вибору оптимальних конструктивних рішень.

3. Передпроектна комерційна пропозиція

Коли технічні консультації проведені, і в технічному завданні присутні всі необхідні дані, формується комерційна пропозиція. Вона містить інформацію про вартість матеріалів, необхідних для спорудження каркаса, зовнішньої і внутрішньої обробки будівлі, пристрої міжповерхового і горищного перекриття, покрівлі, заповнення віконних і дверних отворів та ін. В комерційній пропозиції також приведена вартість монтажних робіт по кожній з перерахованих вище позицій. Наші фахівці нададуть Вам 3D моделі будівлі, а саме візуалізацію зовнішньої обробки і каркаса. Ми прагнемо допомогти Вам уявити майбутню будівлю у всіх деталях. Також на даному етапі ми рекомендуємо нашим клієнтам провести консультації з відповідними органами місцевого самоврядування з питань отримання дозволу на будівництво або реконструкцію щоб уникнути в подальшому конфліктних ситуацій із-за початку будівельних робіт без відповідної дозвільної документації.

4. Проектування

Використання сучасних програмних комплексів дозволяє виконати проектні роботи високої складності якісно, недорого і в короткі строки. На основі Технічного завдання на проектування складається «Договір на проектні роботи», де відображаються строки і вартість виконуваних проектних робіт. На даному етапі можливі внесення коригувань, змін в проекті. По закінченню проектних робіт оригінали проектів передаються Замовнику в друкованому вигляді та електронному варіанті для узгодження.

5. Виробництво каркаса

Після узгодження проекту ми можемо приступити до виготовлення каркаса з ЛСТ-профілів на своєму заводі, і подальшої комплектації об'єкта. Із Замовником узгоджуються строки виробництва, графіки поставки, черговість поставляються елементів. Все це відображається в Договорі поставки. Також ми можемо здійснювати доставку конструкцій на об'єкт власним або найманим великовантажним транспортом. Вся продукція, що випускається нашими заводами, супроводжується паспортами якості та відповідними сертифікатами.

6. Монтаж каркаса і оздоблювальні роботи

Слід зазначити, що зведення будівель за каркасною технологією відбувається в стислі строки силами власного монтажного підрозділу, укомплектованого всім необхідним обладнанням та інструментами. Монтаж каркасних будинків з ЛСТ-профілів проводиться цілий рік, за винятком екстремально низьких температур і прямих опадів. Графіки виконання монтажних робіт узгоджуються із Замовником і фіксуються в Договорі на монтажні роботи. При необхідності забезпечення стислих строків монтажних робіт наша компанія, за погодженням із Замовником, може залучати субпідрядні організації за умови дотримання ними всіх будівельних норм і правил, та несе відповідальність за їх роботу, як за свою власну. Після закінчення будівельно-монтажних робіт складається Акт виконаних робіт та Замовнику передається вся необхідна документація, журнали, Акти виробництва прихованих робіт і т.д.

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер