БУДІВЛІ З ЛЕГКИХ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ (ЛСТК)

При зведенні будь-якої споруди в однаковим ступеням, цінується ряд параметрів, пов’язаних з вартістю проекту, його надійністю, терміном експлуатації, енергетичною ефективністю, естетичною привабливістю, а також, часом його споруди.

 

Будинки з легких сталевих конструкцій (ЛСТК) відповідають перерахованим вимогам і є на сьогоднішній день однією з найбільш вигідною для замовника технологією при малоповерховому будівництві.

ZDANIJa-LSTK 4

Такий спосіб побудови будівель набув широкого розвитоку близько сімдесяти років тому в Канаді, коли виникла необхідність за короткий проміжок часу звести велику кількість бюджетного житла для середнього класу.

 

Велику роль у розвитку цієї технології зіграла доступність матеріалу і можливість масово виробляти сталеві профілі в промислових умовах.

 

Таким чином, метал витіснив дерево, яке раніше використовувалося в каркасному будівництві.

Технологія (ЛСТК) відрізняється низькою собівартістю, в порівнянні з іншими способами побудови будівель. Це пов’язано з легкістю і простотою монтажу, порівняно невеликою кількістю працівників задіяних при будівництві і відсутністю важкої техніки.

 

При дотриманні послідовності складання, рекомендацій проектної організації і заводу виробника, термін експлуатації будівлі з легких сталевих конструкцій прослужить не менше п’ятдесяти років.

 

Тому дуже важливо звернутися до професіоналів не тільки при розробці проекту, а й для монтажу будівлі.

Наша компанія володіє значним досвідом, як в проектуванні, так і в зведенні будинків з ЛСТК. Крім того, що наші фахівці здатні реалізувати проект будь-якої складності, компанія «Креатор» надає довгострокову гарантію на свою роботу.

ЛСТК можуть служити різним цілям і затребувані в різних сферах:

 

Малоповерхове житлове будівництво, міні-готелі, кемпінги, комерційне будівництво, будівлі спортивного та культурно-розважального призначення, споруди цивільного призначення, огороджувальні споруди, міжповерхові і міжкімнатні перекриття.

Залежно від сфери цільового застосування, використовується різна ступінь утеплення. При необхідності дотримання комфортного для людини температурного режиму використовують спеціальні термопанелі ЛСТК.

 

Такий підхід дає можливість зробити будинок енергетично ефективним і виключити зайві витрати на його обігрів.

 

Будинки з ЛСТК можна будувати в будь-яку погоду, а практично повна відсутність «мокрих процесів» дозволяє вести будівництво безперервно.

 

Точність розмірів профілів, що поставляються заводом в повному комплекті, робить монтаж швидким, зручним і надійним. Загальна легкість конструкції виключає надлишковий тиск на основу.

 

Завдяки цьому технологія ЛСТК затребувана при зведенні надбудов до вже існуючих будівель.

ZDANIJa-LSTK-3

Високі показники сейсмічної стійкості дозволяє застосовувати цю технологію навіть у районах з високою ймовірністю виникнення підземних поштовхів (Японія).

 

Можливість використання різних способів обробки фасаду (цегла, сайдинг, плитка, вагонка), дає можливість надати будівлі естетично привабливий вигляд і гармонійно вписати його в ландшафт або архітектурний ансамбль навколишніх будівель.

 

При необхідності можливий швидкий (в порівнянні з цегляними і залізобетонними будівлями) демонтаж і перевіз будівлі в інше місце. Відсутність зварних з’єднань в значній мірі спрощує такий процес і позитивно впливає на показники безпеки. Оцинкована поверхня стали мінімізує можливість поява корозії, грибка і цвілі.

Завдяки багаторічному досвіду наша компанія здійснила ряд сміливих проектів, втіливши в життя індивідуальні побажання замовників.

Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-10
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-11
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-12
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-13
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-14
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-15 копия
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-16
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-17

Супутня проектно-будівельна документація, розроблена нашими фахівцями, дозволяє не тільки вести будівництво згідно з планом, а й проводити модернізацію будівлі та ремонтні роботи, в разі необхідності.

 

Добросовісний підхід до роботи наших монтажних бригад забезпечує якість, надійність і довговічність побудованих будівель.