МОНТАЖ МЕТАЛЕВОЇ ПОКРІВЛІ

Металевий дах вже давно добре себе зарекомендував на ринку сучасних покрівельних матеріалів.

 

Він надійно справляється з захистом від будь-яких зовнішніх впливів (дощ, сніг, вітер), добре протистоїть протіканням, та має довготривалий термін експлуатації.

 

Завдяки універсальності та зручності у встановленні монтаж металевої покрівлі можна виконувати на різні типи будівель та споруд.

montazh-metallicheskoj-krovli - 1

Це можуть бути:

 

житлові багатоповерхівки та котеджі;

торгові центри, розважальні комплекси;

спортивно-оздоровчі та лікувальні установи;

промислові та сільськогосподарські будівлі;

паркінги, навіси, допоміжні та інші споруди.

 

Для довготривалої експлуатації металевої покрівлі, треба зробити необхідні розрахунки, результати яких будуть відображенні у проекті даху.

Проекти, що виконує наша компанія,
прикрашають дахи багатьох будівель у різних містах нашої країни.

Якісний проект окрім діючих сталих та змінних навантажень робиться з урахуванням кліматичного поясу (кількість атмосферних опадів, наявність снігу, напрямок та сила вітру).

 

Також враховуються основні напрямки сучасних тенденцій будівництва, принципи раціонального використання простору та енергетичну ефективність.

 

На сучасному ринку покрівельних матеріалів існує декілька найпоширеніших видів металевої покрівлі: фальцетна покрівля; металева черепиця; покрівельні ромби; профнастил.

 

На перший погляд може здаватись що, виконати монтаж металевої покрівлі доволі просто, але є дуже багато нюансів, про які непідготовлена людина може просто не здогадуватись. Досвід, що накопичився за багато років у будівельній сфері, дає можливість нашим працівникам реалізовувати не лише типові проекти, а й сміливі архітектурні рішення й побажання наших клієнтів.

Завдяки постійному підвищенню кваліфікації та опанування новітніми будівельними технологіями наші працівники виконують монтаж металевої покрівлі надійно, якісно й у встановленні терміни.

При дотримання усіх рекомендацій виробника довготривалість металевої покрівлі може становити до п’ятидесяти років.

 

Незважаючи на різновид металевих покрівель основні принципи їх монтажу мають багато спільного. Порядок виконання робіт по монтажу металевої покрівлі складається з певної послідовності кроків.

 

Відповідне розвантаження та складанні листів, з урахуванням термінів та умов зберігання з заводській упаковці, та збереженням форми листа й цілісності заводського покриття.

 

Завчасно переконайтеся що маєте повний комплект необхідного інструменту та обладнання для виконання усіх видів робіт. Для різання металу краще використовувати ручну електропилу, або інший спеціалізований інструмент.

montazh-metallicheskoj-krovli - 2

Використовуючи болгарку ви руйнуєте шари цинку та полімерне покриття, що робить метал схильним до корозії.

 

Перед виконанням монтажу металевої покрівлі слід переконатися, що вона має рівну площину та діагоналі. Каркас й обрешітка виконані згідно з проектом, утеплювач, паро та гідроізоляція укладені належним чином.

 

Розкладайте листи з урахуванням особливостей покриття різними видами металевих покрівель. Використовуйте засоби з’єднання та інструменти рекомендований виробником покрівлі.

 

Виконайте монтаж вітрозахисних та конькових планок, єндови, снігозатримувача та планок примикання згідно з проектом. Обов’язково слід встановити відповідну до типу даху водозливну систему.
Це забезпечить надійний відвід води від стін будівлі та значно продовжить термін експлуатації споруди.

Монтажники компанії «Креатор» окрім необхідних знань, вмінь, навичок та накопиченого досвіду у повній мірі забезпечені необхідним інструментом та обладнанням для виконання робіт з усіма типами металевої покрівлі.

Lavina-kreator
magelan-kreator
alad-kreator
lvov-hot-kreator
pivduma-kreator
obuhovbd-kreator
upb-kreator
dksivankov-kreator

Завдяки цьому наша компанія не тільки робить свою роботу вчасно, надійно та якісно, а ще й надає гарантію. Наявність власного транспорту забезпечує швидку доставку матеріалів на об’єкт та безперебійну логістику.