Монолітні роботи

Монолітне будівництво

Величезний досвід компанії в області монолітного будівництва дозволяє реалізувати проекти будь-якої складності, починаючи від житлового будівництва і закінчуючи спецспорудами.
Арочні конструкції, підземні переходи, колодязі, насосні станції, шляхопроводи з монолітного залізобетону наша компанія неодноразово вдало споруджувала в т.ч. в складних погодно-кліматичних і сейсмічних умовах.
Для всього цього ми матеріально забезпечені постійно оновлюваним комплектом опалубки, засобами догляду за бетоном (прогрів, вологозбереження, зрошення та ін.) В кількості, що дозволяє вести кілька об’єктів одночасно.
Компанія підтримує тісні партнерські зв’язки з постачальниками висококласного бетону КОВАЛЬСЬКА і АДС, що дозволяє зробити наші комерційні пропозиції досить конкурентоспроможними, а складні технічні рішення по монолітним роботам допомагають вирішувати наші компаньйони Пері-Україна і Альтура, що забезпечують нас елементами нестандартної опалубки.

Бетонні дороги

Останнім часом в Україні зріс інтерес до бетонних доріг.
Причини цього – наближення ціни на облаштування одиниці конструкції дорожнього одягу (КДО) з асфальту до ціни покриття з цементобетону при значно більшому терміні експлуатації дороги останнього типу.
З огляду на цю тенденцію наша компанія вже деякий час успішно займається облаштуванням доріг в жорсткому типі виконання з цементобетону, в тому числі і в умовах різко континентального клімату. Це вже оцінили наші замовники, а також те, що нами, як Підрядниками, вирішується комплексно реалізація паралельно декількох будівельних замовлень, наприклад, будівництво житлового масиву і під’їзних шляхів до нього тимчасового або постійного використання.

Для отримання повної
кваліфікованої консультації
заповніть форму і найближчим часомз Вами зв’яжеться наш менеджер