Кроквяна система з ЛСТК

 

Будь-яку будівлю закінчують установкою даху. Базова несуча конструкція будь-якого даху – кроквяна система . І чим якісніший каркас покрівлі , тим надійніше буде дах будівлі.

 

Для покрівлі кроквяна система з ЛСТК – незаперечно надійне і вигідне рішення.

 

Кроквяні системи встановлюються з легких сталевих тонкостінних конструкцій. Що володіють рядом переваг перед іншими матеріалами. Система виготовляється з негорючих матеріалів, забезпечуючи високу безпеку.

 

Дах піддається постійному впливу зовнішніх джерел: вітер, опади та інші фактори. Крім того покрівельна система повинна бути розрахована легко витримувати постійне навантаження покрівельного матеріалу, ізоляції, що застосовується і снігу, що випав, тому дуже важливо заздалегідь продумати і прорахувати її влаштування.

 

Замовити каркас покрівлі з ЛСТК є найкращим виходом для отримання надійного, затишного і якісного даху або мансарди.

 

Отримавши розрахунки на каркас покрівлі з ЛСТК, ціна приємно здивує своєю демократичністю.

 

Розрахунковий період експлуатації кроквяної системи з ЛСТК близько ста років. У конструкціях з ЛСТК використовується якісна оцинкована сталь, яка не потребує додаткової антикорозійної обробки та обробки хімічними засобами від мікроорганізмів.

 

Каркас з ЛСТК протягом терміну служби не змінює геометричні форми, що актуально при навантаженнях від снігового покриву.

 

Відсутня залежність у виборі покрівельного матеріалу, система може бути спроектована під будь-який з них, з огляду на наявність мансардних і звичайних вікон, димарів і вентиляційних відводів.

 

 

Фахівці нашої компанії в 2017 році виробили монтаж кроквяної системи покрівлі над багатоповерховим житловим будинком в м. Гостомель