Будівельні і комерційні модулі.

 

Так звані малі архітектурні форми є економічним варіантом мобільної будівлі.

Вони ідеальні для відділів продажів для новобудов, можуть використовуватися як вуличні кафе, торговельні точки, салони експрес послуг, тимчасові пости охорони або господарські споруди, і так само для тимчасового проживання робітників.

 

 Головною перевагою модулів, є можливість багаторазового транспортування з місця на місце.

 

У будівельній компанії «КРЕАТОР» є можливість замовити металеві модулі, за допомогою яких Ви можете в найкоротші строки спорудити будівельні бази, або звести виставковий чи торговий зал.

Своїм клієнтам ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці, демократичні ціни та гарантії якості.

Модульні  металоконструкції складаються з універсальних блоків.

Готові споруди мають і зовнішню, і внутрішню обробку, в залежності від побажань замовників.

Однією з важливих переваг будівельних модулів є те, що їх можна встановлювати практично на будь-який ґрунт: на щебеневе покриття, на бетонну плиту, і фактично на будь-яку тверду поверхню. 

Модулі від компанії «Креатор» можна використовувати для зведення об’єктів будь-якого призначення.

Одним з напрямків будівництва, в якому використовуються наші модульні металоконструкції, є зведення офісів. Створений за допомогою будівельних модулів офіс виходить комфортним, сучасним і мобільним. Завдяки простоті монтажу і демонтажу такої офіс може багаторазово переїжджати, не втрачаючи експлуатаційних і технічних характеристик. Будівництво офісних комплексів може стати ідеальним рішенням під час ремонту капітального офісу або при розширенні штату.

 

За весь час роботи наша компанія розробила чітку систему обслуговування клієнтів і сформувала стійку цінову політику, яка дозволяє забезпечити взаємовигідну співпрацю з різними клієнтами.

Ми виготовляємо металеві модулі, які користуються великим попитом у наших Замовників завдяки помірній ціні і незмінно високій якості.