ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПІДРЯД

GENERALNYJ PODRJaD

При веденні великомасштабного будівництва часто замовнику буває дуже складно встежити за своєчасною доставкою будівельних матеріалів, дотриманням технології в усіх процесах, що виконуються, координувати діяльність працівників на будівельному майданчику, вести всю необхідну документацію, здійснювати проміжний і остаточний контроль якості робіт.

 

У зв’язку з цим послуги генерального підряду останнім часом набувають все більшої популярності та необхідності.

 

Це пов’язано з тим, що при будівництві та реконструкції об’єктів, створюються сприятливі умови, що дозволяють врахувати інтереси замовника, генерального проектувальника, субпідрядників, постачальників та інших учасників будівельного процесу.

Завдяки цьому досягається висока якість виконуваних робіт на всіх етапах будівництва, мінімізація втрат трудових і матеріальних ресурсів і термінів виконання робіт.

 

Таким чином, генпідрядник – це висококваліфікована будівельна компанія з великим досвідом успішно завершених проектів, яка має в своєму розпорядженні новітні будівельні технології, технічний парк машин і механізмів загального та спеціального призначення, працівників з високим рівнем професіоналізму.

 

Така компанія здатна об’єднати в своїй діяльності компанії субпідряду, налагодити з ними продуктивну взаємодію та взяти на себе всю відповідальність за хід виконання будівельних робіт, їх якість, терміни проведення та введення в експлуатацію готового об’єкта.

Виступаючи генеральним підрядником, наша компанія здатна здійснювати будівельну, будівельно-монтажну та ремонтно-будівельну діяльність в рамках договору, складеного з замовником, й несе відповідальність за чинним законодавством, як за свою діяльність, так і за обсяги робіт, що виконуються субпідрядними організаціями.

Таким чином, надаючи послуги генерального підряду, будівельна компанія «Креатор» дає можливість замовнику уникнути безлічі проблем, пов’язаних з реалізацією повномасштабних типових і нестандартних будівельних проектів, а також вирішити ряд важливих питань на всіх етапах будівництва.

 

Це стосується консультативних послуг, геодезичних робіт, пошуку й залучення фахівців для виконання вузько спрямованих будівельно-монтажних робіт й організація взаємодій між ними, розробки та оформлення проектно-технічної й розрахунково-кошторисної документації, виконання фінансових розрахунків, контролю фінансових потоків, організації технічного контролю, дотримання трудового законодавства, техніки безпеки, пожежної безпеки та здачі об’єкта в експлуатацію.

Завдяки комплексному підходу і чіткій взаємодії між усіма учасниками будівельного процесу замовник отримує високоякісний об’єкт «під ключ», виконаний в обумовлені терміни відповідно до вихідних проектних даних, з дотриманням всіх державних будівельних стандартів та санітарних норм.

 

Оснащення й укомплектованість фірми дозволяє надавати послуги генерального підряду на високоякісному рівні, реалізуючи нестандартні й сміливі ідеї наших замовників.

 

Завдяки своєчасному навчанню та підвищенню кваліфікації наші співробітники освоюють передові будівельні технології, матеріали та техніку роботи з ними.

kreator-stroy

У наслідку тривалої роботи на ринку будівельних послуг у нашій компанії є значний досвід ведення генерального підряду при будівництві нерухомості різного призначення - торгово-розважальні центри, фінансові, спортивні та оздоровчі установи, виробничі, складські та офісні будівлі, будівництво житлових багатоповерхових будинків, котеджів, садиб та інших об'єктів.

Lavina-kreator
magelan-kreator
alad-kreator
lvov-hot-kreator
pivduma-kreator
obuhovbd-kreator
upb-kreator
dksivankov-kreator

Довгострокова гарантія на виконувані роботи та своєчасний контроль на всіх етапах зобов’язує нас робити роботу якісно й надійно.

 

 

Цінова політика спрямована на побудову довгострокових партнерських відносин та викликає у замовників бажання повторно звернутися до нашої компанії для втілення своїх нових проектів.