Сталеві балки перекриття і покриття.

 

Сталеві балки перекриття і покриття використовуються у промисловому і цивільному будівництві для облаштування покрівлі та міжповерхового перекриття. Разом з колонами, приймають на себе снігові та вітрові навантаження, забезпечують жорсткість і стійкість металевого каркаса.

 

За допомогою зварних балок покриття перекривають прольоти будівель (до 40 м.) І забезпечують надійну експлуатацію вбудованого підвісного кранового обладнання. Можуть виготовлятися як з постійним, так і зі змінним перерізом.

 

ММеталеві балки перекриття і покриття виготовляють зі зварних двотаврових перерізів, гарячекатаних швелерів, профільних труб.

 

 

На фото пристрій перекриття для надбудови 2 поверху, реконструкція діючого виробничого цеху. Наші фахівці виготовили і змонтували колони і балки перекриття в нічний час.

 

 

 

 

 

На фото облаштування покриття майбутнього салону магазину загальною площею 230 м.кв в м Київ. Використовувались профільні труби і швелери. Виготовлення та монтаж проводились нашими фахівцями на території Замовника.