САНТЕХНІЧНІ РОБОТИ

Santehnicheskie raboty

Сантехнічні роботи це складний комплекс робіт до яких належать монтаж систем вентиляції, опалення, водопостачання, водовідведення, каналізації, прокладання інженерних мереж, підключення та встановлення приладів, обладнання, тощо.

 

Сантехнічні роботи можуть виконуватись як під час будівництва нової споруди, так й при заміні та ремонті мереж й обладнання у будівлях, що вже існують.

 

Сантехнічні роботи належать до категорії прихованих, тому мають високу ціну й вимагають від проектантів та виконавців високого рівня професіоналізму та відповідальності.

Немає сенсу намагатись заощадити на виконанні сантехнічних робіт, на матеріалах та обладнанні, що має бути встановлено.

 

Така економія під час подальшої експлуатації може викликати вагомі додаткові витрати на ремонт й заміну обладнання та усунення наслідків недбалого ставлення до організації робіт.

 

Порушення порядку ведення робіт, непрофесійний підхід, відсутність відповідних навичок може призвести до необхідності повного або часткового ремонту мереж, виконання руйнівних робіт, та заміни обладнання.

На сучасному ринку сантехнічних матеріалів постійно з’являються нові матеріали й оновлюються технології.

 

У зв’язку з цим постійно підвищується вимоги до виконання таких робіт та рівень відповідальності.

 

Для прокладання мереж, встановлення, заміни й ремонту обладнання необхідно мати не тільки відповідні знання, вміння й навички, а ще й комплект професійного інструменту, за допомогою якого можна якісно виконати роботу й не пошкодити дороге сантехнічне обладнання.

Santehnicheskie raboty

Наша компанія тривалий термін часу працює на ринку будівельних послуг. Виконання сантехнічних робіт є одним із напрямків нашої діяльності, який можна замовити окремо, так і в комплексі з іншими роботами.

В нас є досвід у будівництві житлових будинків, готелів, офісних комплексів, торгово-розважальних центрів, спортивних та лікувально-оздоровчих закладів, промислових, сільськогосподарських та інших будівель.

Lavina-kreator
magelan-kreator
alad-kreator
lvov-hot-kreator
pivduma-kreator
obuhovbd-kreator
upb-kreator
dksivankov-kreator

Спеціалісти компанії «Креатор» починають роботу з виконання якісного проекту, що враховує побажання клієнта з урахуванням сучасних тенденцій у будівництві й дизайні та наявному асортименту матеріалів й сантехнічного обладнання.

Наші монтажники мають достатньо досвіду для втілення нестандартних та сміливих проектних рішень й відповідально ставляться до виконання роботи.

 

Наші працівники постійно підвищують кваліфікацію та проходять відповідне навчання, аби оперативно вирішувати поставлені задачі, орієнтуватись у сучасних матеріалах, технологіях та вкладатись у відповідні терміни.

 

Чітка послідовність дій у виконанні сантехнічних робіт – запорука надійності та довгому терміну експлуатації систем та вузлів. При виконанні усього комплексу сантехнічних робіт усе починається з встановлення радіаторів опалення.

 

Потім монтується водопровід та каналізація й опалювальна система, встановлюються сантехнічні пристрої, фільтри, облікові прилади й інше обладнання.

 

На перше місце ставиться надійність прокладених систем, якість встановлення та підключення обладнання й естетичний вигляд усіх з’єднань та вузлів. Якісно виконані сантехнічні роботи створюють та підтримують нормальні умови життєдіяльності для людей й забезпечують будівлю умовами для гігієни, комфортом, водою, потрібною температурою та різноманітним обладнанням для покращення побуту.

Наша компанія надає довготривалу гарантію на усі виконанні робіт. Розумна ціна на весь спектр сантехнічних та інших послуг у будівельній галузі, робить співпрацю з СК «Креатор» доволі доступною.

Наші працівники укомплектовані сучасними інструментами та обладнанням для виконання вузькоспеціалізованих та загально-будівельних робіт. Окрім вчасно виконаної якісної роботи, замовник отримує комплект проектної документації з кресленнями прокладених комунікацій та специфікаціями матеріалів й обладнання. У разі необхідності це надає можливість зручно прокладати комунікації при розширенні та перебудові приміщення та заміни обладнання при потребі.