ПРОЕКТУВАННЯ І МОНТАЖ ШМБ І ЛСТК

Як і будь-яке інше будівництво, зведення швидко монтованих будівель (ШМБ) та легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) практично не можливе без попереднього проектування. Тому проектування й монтаж БМБ та ЛСТК є обов’язковим й включає в себе наступні стадії.

 

Передпроектні роботи, в яких вивчається стандартний пакет документів, що дає дозвіл на початок проектування.

 

Проектні роботи починаються, які починаються після вивчення призначення споруди, її параметрів (висота, площа, поверховість, віконні та дверні прорізи, ворота, арки та інші елементи). Також враховуються під’їзні шляхи до об’єкта, території що примикають, наявність комунікацій, мереж, обладнання та ряд інших важливих питань.

 

Робочий проект містить креслення, специфікації, плани проведення робіт й проміжних перевірок якості та технологічності на різних етапах монтажу.

Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK(1)

Також тут відображаються докладні креслення водопровідних, каналізаційних, газових трубопроводів, електричних, телефонних, комп’ютерних та інших мереж. Дані про матеріали фундаменту, металевих й огороджувальних конструкцій, кріпленнях, утеплювачах та інших матеріалах, необхідних для якісного монтажу надійного споруди.

 

З огляду на те, що проектування ШМБ й ЛСТК багатогранний та складний процес, який вимагає певних знань умінь й навичок, цим повинні займатися досвідчені фахівці. У іншому випадку може виникнути маса неврахованих моментів, як на різних етапах будівництва об’єкта, так й після введення його в експлуатацію.

 

Це може стосуватися широкого спектру питань починаючи від незручностей в процесі експлуатації, закінчуючи деформаціями та заваленням несучих конструкцій.

наша будівельна компанія «Креатор» базується на успішно реалізованих проектах в області житлового та комерційного будівництва. На ринку будівельних послуг ми працюємо практично 20 років й маємо в своєму розпорядженні можливості виконувати проектування й монтаж ШМБ та ЛСТК.

Також наша компанія виступає генеральним підрядником в реалізації як типових, так й сміливих, нестандартних проектів житлових, готельних та офісних комплексів, торгово-розважальних, оздоровчих, медичних й спортивних центрів, промислових, сільськогосподарських та технологічних об’єктів, а також інших будівель й споруд.

 

Завдяки наявності досвіду у вирішенні широкого спектру завдань, наші проектувальники домагаються гранично вигідної ціни, розраховуючи оптимальну вагу металоконструкцій.

Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK - 2(1)

За своїми експлуатаційними характеристиками будівлі, побудовані за цією технологією, ні в чому не поступаються цегляним й бетонним будівлям.
Монтаж ШМБ та ЛСТК складається з декількох етапів:

 

закладка фундаменту, збірка каркаса, облаштування покрівлі, утеплення та облицювання фасаду, прокладання комунікацій та внутрішнє оздоблення.

 

Незважаючи на те, що всі деталі й вузли пронумеровані та на перший погляд монтаж ШМБ й ЛСТК може здатися простим процесом, виконувати весь комплекс робіт повинні досвідчені фахівці.

Спираючись на багаторічний досвід й своєчасне підвищення кваліфікації, наші монтажні бригади роблять свою роботу надійно та якісно, виконуючи весь комплекс робіт «під ключ». Величезним плюсом в нашій діяльності є власне виробництво металоконструкцій, що значно знижує витрати часу на їх виготовлення і доставку.

Проектування й монтаж ШМБ та ЛСТК вельми актуальна послуга на будівельному ринку, тому як дані споруди мають різноманітний набір корисних якостей.

 

Це екологічність, стійкість до пожеж, економічність, високий ступінь стійкості до впливу навколишнього середовища, тривалий період експлуатації, відносна легкість збирання і розбирання, можливість перевезення на інший будмайданчик, енергозбереження та інші позитивні якості.

Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-10
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-11
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-12
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-13
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-14
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-15 копия
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-16
Proektirovanie i montazh BMZ i LSTK-17

Наші монтажні бригади підходять до роботи таким чином, що плюси даної технології працюють максимально ефективно.

 

Ми не тільки робимо роботу якісно й здаємо об’єкт в обумовлені терміни.
Також наша компанія надає довгострокову гарантію на весь обсяг виконаних робіт.