Технологія ЛСТК

Каркасне будівництво з ЛСТК має тривалу історію. Всупереч поширеній думці, воно виникло в середині 19-го століття в США, однак на початку 20-го століття розвиток холодноформованих конструкцій сповільнився у зв’язку з відсутністю нормативної бази.

Сьогодні каркасне домобудівництво є основним типом малоповерхового будівництва в Скандинавії, Фінляндії, Німеччини, США. Щорічно в Північній Америці зводиться понад 1,5 мільйона каркасних будинків. Це пояснюється рядом очевидних його переваг.

1. Міцність і довговічність.

Сталь не підлягає впливу біологічних процесів (наприклад, гниття) на відміну від деревини. Термін служби легких сталевих тонкостінних конструкцій становить понад 100 років. Вони витримують всі особливості нашого клімату: перепади температур, опади, вітер.

2. Швидкість зведення.

Комфортабельне селище, що складається з каркасних будинків, побудованих із застосуванням ЛСТК, на відміну від будівель, зведених з традиційних будівельних матеріалів, може бути зібраний протягом місяця. Каркасні будинки з виготовлених у заводських умовах деталей володіють малою вагою, що дозволяє в більшості випадків відмовитися від застосування підйомних механізмів.

3. Відсутність прив'язки до погодних умов.

Замовник не обмежений ними під час будівництва каркасного будинку із застосуванням ЛСТК. Завдяки відсутності мокрих процесів при його зведенні, будівельна бригада здатна забезпечити безперервний робочий процес.

4. Низька вартість.

Кінцева вартість каркасного будинку з ЛСТК нижча у порівнянні з будинком із традиційних будівельних матеріалів: цегли, газобетонних, керамічних блоків і т. д.

5. Високий опір тепловтратам.

Теплоізоляційні властивості будівлі забезпечуються тим що на відміну від будинку з цегли або дерева, вся товщина стіни заповнена високоефективним утеплювачем, що дозволяє значно знизити витрати на опалення будівель. Каркасна стіна з ЛСТК товщиною 25 см за показником опору теплопередачі дорівнює кам'яній кладці товщиною 1.5 метра.

6. Сейсмостійкість і пожежна безпека.

Каркасний дім, де в якості несучої системи використовуються ЛСТК, здатний витримувати сейсмічні навантаження до 8 балів за шкалою Ріхтера. Використовуваний у якості утеплювача мінераловатний матеріал може застосовуватися у досить широкому температурному діапазоні (-60 до +400 ºC). Таким чином, конструкції не накопичують вологу, захищені від впливу агресивного кислотного середовища, високих температур і вогню, не бояться гризунів і мікроорганізмів.

7. Екологічність.

Каркас з ЛСТК утеплюється мінеральною ватою. Це екологічно чистий матеріал. До того ж каркас з ЛСТК допускає повторне використання сталевих елементів, що є великим плюсом для екології. Ця перевага також активно використовується компаніями добувної галузі при будівництві вахтових селищ.

8. Відсутність усадки.

Будівлі з ЛСТК із-за своєї легкості не дають усадки, яка спостерігається при будівництві будинків з цегли або газобетону.

9. Широкі архітектурні можливості.

ЛСТК можуть перекривати досить великі прольоти (до 24 м) без проміжних опор. Це дозволяє максимально ефективно використовувати внутрішній простір будівель і споруд, допускає можливість перепланування.

Для отримання повної

кваліфікованої консультації

заповніть форму і найближчим часом

з Вами зв’яжеться наш менеджер