ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДА ТЕРМАСТИЛ

Для виробництва легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) нашою компанією використовується високотехнологічне обладнання американської компанії «Royal Systems LLC» c числовим програмним управлінням.

Верстат для виробництва «С» і «U» образного профілю розрахований на випуск елементів металевого каркаса швидкомонтованих будівель зі швидкістю 18.3 м/хв. Виробничі можливості обладнання дозволяють закривати всю лінійку профілів, що використовуються при зведенні несучих конструкцій будівель до 4-х поверхів. Дозволяє робити профіль шириною від 92 до 305 мм і товщиною від 0,88 до 2 мм.

Передові технології профілювання

Пукльовка (поглиблення) збільшує міцність кріплення

Виріз в полотні для X-з’єднань

Сервісний отвір для прокладки комунікацій

 Маркування деталей

Якісні комплектуючі

Якість профілів безпосередньо залежить від використаного металу. Наша компанія застосовує виключно метал, виготовлений відповідно до вимог європейського стандарту EN 10346. Для виробництва використовуються високоміцні марки сталі з межею текучості від 320 МПа до 350 МПа і з високою антикорозійною стійкістю, що досягається цинковим покриттям 1-го класу (від 275 г/м2).

Геометричні характеристики

С-подібний профіль

Це основний несучий елемент металевого каркасу. Застосовується в якості несучого елемента зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок, міжповерхових перекриттів, покрівельних систем.

Профіль може виготовлятись довжиною від 0,05 до 13,6 метрів.

U-подібний профіль

Це з’єднувальний елемент металевого каркасу. Застосовується в якості направляючих і розкріплюючих елементів зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок, міжповерхових перекриттів, покрівельних систем.

Профіль може виготовлятись довжиною від 0,05 до 13,6 метрів.