МОНТАЖ НАВІСНИХ ВЕНТИЛЬОВАНИХ ФАСАДІВ

ventiliruemyj fasad

Навісні вентильовані фасади (НВФ) монтують на будівлі не тільки для надання гарного естетичного вигляду.

 

Ця система допомагає підвищити енергозберігаючі параметри споруди та дозволяє збільшити термін експлуатації будівлі.

 

Також, виконуючи якісний монтаж навісних вентильованих фасадів, можна приховати деякі дефекти та нерівності фасаду споруди.

 

Така безліч плюсів досягається за рахунок особливостей технології та матеріалів, що використовуються в цьому процесі.

 

Легкість монтажу системи НВФ та зручність ремонту у разі необхідності, робить її доволі поширеною при виконанні облицювальних робіт.

 

Багата палітра дає можливість втілювати широкий спектр архітектурних та дизайнерських рішень.

Коли проектування та монтаж системи виконують досвідченні спеціалісти, проявляється максимальний ефект від усіх цих корисних якостей.
Монтаж НВФ можна виконувати як на будівлі, що споруджуються, так й на вже збудовані споруди.

 

Усе починається з візуалізації, проектування, діагностики й обстеження будівлі.

 

Коли мова йде про встановлення системи на існуючу будівлю, перш ніж почати діяльність по монтажу треба виконати деякі супутні роботи (встановити риштування, завісити фасад сіткою, змонтувати навісні канатні системи, демонтувати аварійні ділянки, усунути затікання, обробити місця, враженні грибком та пліснявою).

 

Лише після цього починаються роботи по встановленню НВФ, які складаються з декількох етапів.

Спершу, відповідно до розмітки у фасад монтується підсистема, що складається зі спеціальних кронштейнів, кількість яких має відповідати розрахунково-проектним даним.

 

На цьому етапі дуже важливо виконати встановлення анкерів на проектну глибину. Інколи НВФ встановлюється лише для надання будівлі гарного естетичного вигляду, без утеплення.

 

Але монтаж утеплення надає безліч переваг, тому краще робити встановлювати НВФ у повному обсязі. У якості утеплювального матеріалу найчастіше використовують мінеральну вату у формі плити.

 

На вибір матеріалу утеплювача та облицювального матеріалу мають вплив погодні особливості регіону.
Завдяки щільному укладанню досягається максимальний тепло та звукоізолюючий ефект.

montazh fasadov 2

Це дає можливість зберігати тепло взимку та комфортну температуру влітку й відсікає частину зовнішніх шумів. На утеплювач встановлюється вітровий волого захисний бар’єр. Його призначення – захист матеріалу утеплювача від агресивних впливів навколишнього середовища.

 

На цьому етапі важливо вкладати мембрану зберігаючи перекриття не менше 100 мм. На подальшому етапі монтується каркас з легких алюмінієвих профілів. Направляючи встановлюються вертикально та служать для кріплення облицювального матеріалу.

 

Для достатнього провітрювання системи та запобіганню утворення зайвої вологості між утеплювачем та внутрішньою стороною облицювального матеріалу залишається повітряний зазор, розмір якого має чітко відповідати проектним розрахункам.

 

Після цього виконується монтаж облицювального матеріалу (панелі з керамічного цементу, метала, дерева, полівінілхлориду, фіброцементу, тощо). Вибір матеріалу залежить від побажань замовника щодо майбутнього дизайну будівлі й бюджету проекту. Тож ціна на монтаж залежить у першу чергу від параметрів будівлі та матеріалу облицювання.

Наша компанія вже тривалий час працює на будівельному ринку та має значний досвід у проектуванні, монтажі та виробництві навісних вентильованих фасадів. Це дає нашим клієнтам можливість у значній мірі економити кошти, не оплачуючи послуги перекупників.

Lavina-kreator
magelan-kreator
alad-kreator
lvov-hot-kreator
pivduma-kreator
obuhovbd-kreator
upb-kreator
dksivankov-kreator

Фасадні касети, алюмінієві композитні панелі, фасадні ромби та інші вироби нашого виробництва, виготовлені згідно з проектом, мають довготривалий термін експлуатації й добрий естетичний вигляд.

Наші спеціалісти постійно доповнюють свої знання, знайомлячись з новітніми технологіями, покращують свої навички та набувають нового досвіду.
Завдяки цьому будівельна компанія «Креатор» втілює не тільки типові проекти, а й сміливі та незвичайні, що робить зведенні будівлі ексклюзивними, індивідуальними та енергетично ефективними.