ТЕХНОЛОГІЯ ПРОЦЕСУ ВИГОТОВЛЕННЯ ДВОТАВРОВОЇ БАЛКИ

ЗВАРНІ БАЛКИ (ДВОТАВР)

Зварна двотаврова балка – це конструкція Н-подібної форми, виготовлена ​​шляхом зварювання трьох смуг низьколегованої або вуглецевої сталі. За механічними властивостями вона не поступається своїм гарячекатаних аналогам. У нашій країні зварні балки отримали широке застосування в промисловому і цивільному будівництві через дефіцит і дорожнечу гарячекатаних двотаврів великого перерізу, а також можливості виготовлення зварних балок по геометричним розмірам і довжинам замовника. Це дає незаперечну перевагу по металоємності, швидкості виробництва і термінам реалізації будівельних проектів.

Зварену двотаврову балку застосовують при проектуванні одно- і багатоповерхових будівель, міжповерхових перекриттів, опор, колон, як палі, підкранові конструкції і т.д.

Отримання мінімальної металоємності і збереження несучої здатності конструкції при грамотному підборі перерізу зварного двотавра – це основне завдання сучасного інженера. Адже саме від цього і залежить подальша кошторисна вартість проекту.

Також необхідно відзначити, що можливість виготовлення усіченої зварної балки, нанесення різної перфорації на стінки двотавра допоможе зробити ваш будинок не тільки максимально міцним, а й естетично привабливим. Цим часто користуються архітектори і дизайнери.

Компанія ТОВ «ІБК «Термастіл-Україна» у своєму арсеналі має лінію з виробництва зварної двотаврової балки і багаторічний досвід по використанню даного виду продукції при виробництві металоконструкцій. Наше обладнання дозволяє виробляти до 4000 м.п. зварних двотаврових балок на місяць. Вся продукція виготовляється під замовлення, враховуючи всі побажання клієнта і вимоги конструкторської документації за розмірами, довжинами, допусками, якістю очищення і антикорозійного захисту поверхні. Зварювання поясних швів балок проводиться за допомогою автоматичного зварювання під флюсом за атестованими технологіям. Зварювальники, які виконують дані роботи, також мають європейську атестацію. На кожному з етапів виробництва проводиться регулярний міжопераційний контроль. На кожну партію продукції видається заводський паспорт якості.

Ми пропонуємо своїм клієнтам зварні балки, які замінюють гарячекатані позиції двотаврів, вироблених на металургійних комбінатах Росії згідно ГОСТ 26020-83 і СТО АСЧМ 20-93.

Скорочений сортамент зварних двотаврів

Позначення геометричних характеристик в таблицях:

Двотаври балкові на сьогоднішній день, мабуть, найпоширеніший вид двотаврових балок. Без них не обходиться жоден будівельний майданчик. Використовуються повсюдно в промисловому і цивільному будівництві і призначені для витримування постійних вигинаючих навантажень. З них виробляють балки покриття і перекриття, настили, рами, просторові конструкції, естакади, мостові споруди та інше.

Сортамент зварних двотаврів, які замінюють гарячекатані балкові двотаври серії «Б» по

 ГОСТ 26020-83.

Сортамент зварних двотаврів, які замінюють гарячекатані балкові двотаври «Б» ппо СТА АСЧМ 20-93

ДВОТАВРИ КОЛОННІ

Двотаври серії «К», що видно з назви, найчастіше застосовуються при виробництві колонних, опорних та інших вертикально навантажених конструкцій. Високий опір стисненню робить їх незамінними при будівництві багатоповерхових будівель і споруд у різних галузях промисловості. За своїми геометричними параметрами вони мають ширину полиць близьку або рівну висоті двотавру.

Сортамент зварних двотаврів, які замінюють гарячекатані колонні двотаври серії «К» по ГОСТ 26020-83

Сортамент зварних двотаврів, які замінюють гарячекатані колонні двотаври «К» по СТА АСЧМ 20-93.

ДВОТАВРИ ШИРОКОПОЛИЧНІ

Із-за своїх конструктивних особливостей і підвищеної несучої здатності зварні балки серії «Ш» знайшли своє широке застосування в якості опорних направляючих при виготовленні несучих сталевих конструкцій. Також можуть використовуватися як легкі невисокі колони або високонавантажені балки. Завдяки своїй можливості витримувати значні навантаження, часто застосовуються в багатоповерховому будівництві.

Сортамент зварних двотаврів, які замінюють гарячекатані широкополичні двотаври серії «Ш» по ГОСТ 26020-83.

Сортамент двотаврів, які замінюють гарячекатані двотаври з широкими полицями «Ш» по

СТА АСЧМ 20-93

ДВОТАВРИ

ДОДАТКОВИХ І СПЕЦІАЛЬНИХ СЕРІЙ

Балки даного типу мають маркування «БС» і «Д». Широко застосовуються для армування шахтних стволів і в будівництві підкранових конструкцій. Двотаври, виготовлені за додатковими серіями, мають проміжні значення ширини полиць у порівнянні з широкополичними і звичайними двотаврами.

Сортамент зварних двотаврів спеціальної серії

ДВОТАВРИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПЕРЕРІЗІВ

У наведених нижче межах габаритних розмірів, зварні балки (двотаври) можуть мати довільний поперечний переріз, який обґрунтовується проектними розрахунками відповідно до СНіП II-23-81 і вказується у проектних кресленнях певного будівельного об’єкту, якщо той відповідає конструктивним вимогам і таким технологічним обмеженням:

  • Висота стінки балки (Н) 160-1400 міліметрів;
  • Ширина полиці балки (В) 160-800 міліметрів;
  • Довжина балки (L) до 15 метрів;
  • Товщина стінки (S) 6-40 міліметрів;
  • Товщина полки (Т) 6-40 міліметрів;
  • Ширина полиць конструктивно визначається не більше ніж 1,5 висоти стінки;
  • Товщина полиць і стінки не можуть різнитися більше ніж в чотири рази.

Також на нашому обладнанні ми маємо можливість виготовлення двотаврів з різними полицями, усічених і біметалевих.